1. W Jaki sposób mogę zamówić usługę?

Proszę zacząć od wypełnienia briefu na stronie głównej, po zdefiniowaniu potrzeby skontaktujemy się z państwem w celu omówienia dalszych szczegółów współpracy.

2.Kiedy zostanie uruchomiona realizacja zamówienia?

Każde zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu zadatku na konto firmy

3.W jakich godzinach mogę się z państwem skontaktować?

Nasze biuro jest czynne od godziny 8-18 od poniedziałku do piątku.

4.Ile kosztuje strona internetowa ?

Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie najprostsza strona internetowa tzw. onepage to koszt 1500 zł, im bardziej rozbudowana strona w dodatkowe podstrony, systemy, narzędzia, tym bardziej rośnie cena. Aby dopasować ofertę, prosimy o wypełnienie briefu w celu rozpoznania państwa potrzeb.

5.Po co jest mi potrzebna strona internetowa ?

Strona internetowa jest wizytówką każdego przedsiębiorcy. Kiedyś używaliśmy panoramy firm, a dziś wyszukiwarka google przyprowadza klienta do wyszukiwanej firmy. Dobrze przygotowana strona internetowa jest świadectwem, jest jak pierwsza rozmowa, która przygotowuje do sprzedaży produktu czy też usługi. Zatem czy warto? TAK TAK TAK!.

6.Czy strony WWW można samodzielnie uzupełniać?

Tak. Strony są tak przygotowane, aby klient w każdej chwili mógł uzupełnić lub korygować treść samodzielnie.

7.Czy muszę prowadzić social media?

Aby wykorzystać w 100% dzisiejsze możliwości, tak. W dzisiejszych czasach, to absolutne must have! Aby skutecznie prowadzić komunikacje z odbiorcami/ klientami i budować długofalowe relacje, potrzebne są kanały dystrybucji treści takie jak Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin.

8.Kampania social media – na jaki minimalny okres podpisujemy umowę?

Umowa zostaje zawarta na minimum 3 miesiące współpracy. W sieci krąży bardzo dużo treści, które odbiorcy oglądają, to powoduje, że często nie zwracamy uwagi na wszystkie reklamy. Reklamowanie produktu czy usługi to długotrwały proces komunikowania do potencjalnego klienta. Ten proces, od rozpoczęcia działań marketingowych do pierwszej sprzedaży, wymaga czasu.

9.Co to jest Identyfikacja wizualna?

To pojęcie, które zawiera w sobie zbiór elementów budujących całościowy wizerunek firmy w oczach konsumentów. Jest to podstawowe narzędzie przy tworzeniu spójnego systemu komunikacji marki, który wyróżni ją w jakiś sposób spośród konkurencji i stanie się dla niej unikalnym znakiem rozpoznawczym.